Ungdomsrådet

Kontakt oss

HKs ungdomsrådet er et rådgivende organ på saker som berører unge medlemmer i forbundet. Ungdomsrådet består av åtte representanter.

Har du spørsmål om ungdomsarbeidet i regionen din kan du kontakte din ungdomsrådsrepresentant eller regionkontoret ditt. Kontaktinformasjon til HKs regionkontor finner du her. Har du spørsmål om HKs nasjonale ungdomsarbeid kan du kontakte ungdomssekretær.

Ungdomsrådsleder 
Henrik Drivenes 
E-post: Henrik.Drivenes@hkinorge.no
Telefon: 950 09 044

HK - Region Øst
Østfold, Oslo/Akershus

Ine Jeanett Ekeberg
E-post: ine.ekeberg@gmail.com

HK - Region Østlandet Sør
Buskerud, Telemark, Vestfold

Isabella Winther
E-post: iswinther@hotmail.com

HK - Region Innlandet
Hedmark, Oppland, Gudbrandsdal

Martin Været
E-post: martin.vaeret@live.no 

HK - Region Midt-Norge
Nord-Trøndelag, Sør-Trøndelag, Innherred, Møre og Romsdal

Ida Charlotte Kostbakk Hagen
E-post: idacharlottekotsbakkhagen@gmail.com

HK - Region Nord-Norge
Finnmark, Troms, Nordre Nordland, Helgeland

Espen Amundsen
E-post: amundsen.espen@gmail.com 

HK - Region Vest

Emma Kvalfoss Beckham
E-post: emma_beckham@hotmail.no

HK - Region Agder og Rogaland

Silje Mæland
E-post: siljemaeland92@gmail.com

HK - Landsomfattende avdelinger (SLA)
Finans, Vin og brennevin, Luftfart og reiseliv, Fiskarfunksjonærer

Mats Jetlund, nestleder i HK Ung
E-post: mats.jetlund@hotmail.com 

Ungdomssekretær
Hedda Salbu
E-post: hedda.larsen.salbu@hkinorge.no
Telefon: 473 70 773